18:28 / E Hënë, 06 Maj 2019 / indeksADMonline

Llapi nuk ka marrë kurrë pikë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’

Llapi vetëm me fitore ndaj Prishtinës në ndeshjen e ardhshme mund të mbetet seriozisht në garë për titullin e kampionit.

Megjithatë statistikat tregojnë që skuadra e Tahir Batatinës ka pasur gjithmonë probleme për të mposhtur Prishtinën në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Nga 7 ndeshje të zhvilluara pas luftës në kuadër të kampionatit ka 7 fitore.

Këto janë rezultatet e ndeshjeve të kaluara mes Prishtinës dhe Llapit kur kryeqytetasit kanë qenë vendës. /Indeksonline/