11:04 / E Mërkurë, 12 Qershor 2019

Lola Haradinaj po shkëlqen, në fotosesion e ditëlindjes po duket perfekt!

Lola Haradinaj sot po feston ditëlindjen e 32-të.

Për këtë ditë speciale ajo ka realizuar një fotosesion në të cilin rrëmbej gjithë vëmendjen me dukjen, shkruan Indeksonline.

Bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj erdhi e veshur në një fustan të shkurtë elegant teksa dukej në formë të mirë dhe plotë sharmë.

“Unë kam lindur me një dhuratë, dhuratën mbresëlënëse. Unë nuk jam vetëm një vit më i vjetër unë jam edhe një vit më të mirë dhe më e bukur” ka shkruar Lola në mbishkrimin e imazheve.

Ndërsa, Lola për këtë ditë ka realizuar edhe disa fotografi përkrahë bashkëshortit Dauti dhe dy fëmijëve të saj./Indeksonline/