14:40 / E Enjte, 13 Gusht 2020

Loredana pozon me orë 12 mijë euro në dorë

Loredana sërish shfaqet me aksesorë suoer të shtrenjtë.

Veshjet e Loredanës janë gjithmonë me shumë stil dhe në rroba të firmave të njohura botërore.

E tillë është paraqitja e saj në një nga fotografitë e fundit në rrjetet sociale, ku reperja Zefi ka pozuar me një orë dore të markës “Rolex”, e cila kushton hiç më pak se 11 653 euro.

Është faqja “Mespërmes”, ajo e cila ka publikuar një fotografi të rep-artistes, bashkë me orën e kushtueshme që ajo bart me vete.