14:46 / E Shtunë, 26 Shtator 2020

Loret Sadiku dhe Hadergjonaj nga minuta e parë për Kasimpasa

Sot me fillim nga ora 15:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Hatyspor dhe Kasimpasa, duel ky në kuadër të xhiros së tretë në Superligën turke.

Nga minuta e parë për skuadrën e Kasimpasa do të luajë Loret Sadiku dhe Florent Hadegjonja, shkruan IndeksOnline

Prtiet që të dy djemtë e Kosovës të bëjnë një paraqitje të mirë me klubine  tyre.


Kujtojmë se Hadergjonaj dje edhe firmosi kontratë 3 vjeçare me klubin e Kasimpasa.