18:00 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

Lori Hoxha vajza më ‘fashioniste’ e kohës (Foto)

Lori Hoxha qartazi është një ‘fashionista’ dhe kjo gjë nuk mund të mohohet nga askush.

Thjeshtë di të duket e përkryer në çdo detaj, duke kombinuar veshjet apo duke u shndërruar në një kontrast të bukur, transmeton Indeksonline.

Edhe pse një detaj i vogël i iku tek bluza, ajo sërish duket për mrekulli.

Buzë kuqe, me këmishë të lëshuar, xhinse të bukura e syze të përdorura si aksesorë Lori është grimuar e rregulluar si një kukull edhe sot./Indeksonline/