12:16 / E Mërkurë, 31 Tetor 2018 / indeksADMonline

Lori vjen atraktive dhe elegante si kurrë më parë

Ajo ka një karrierë të gjatë në muzikë dhe po vazhdon ende të jetë ndër këngëtaret më të kërkuara në performimet ‘live’.

Loreta Kaçka e njohur me emrin artistik Lori ka edhe një dukje të bukur fizike, e kjo u tregua edhe në disa imazhe të publikuara në Instagram, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja bionde u paraqitë elegante dhe tejet atraktive në fotografit e fundit.

Lori është aktive edhe me projekte të ndryshme muzikore, ajo së fundi solli këngën ‘Dashni’ të cilën e solli në bashkëpunim me Ardit Cunin./Indeksonline/

Temat: