15:32 / E Premte, 05 Tetor 2018 / indeksADMonline

Luana Vjollca do t’ju “çmend” me këtë veshje

Luana Vjollca ka publikuar një imazh të ri në “Instagram”, ku tregon se sa seksi do të duket nesër në emisionin e saj.

E veshur me fustanin shumë të ngushtë dhe me këmbën e hapur, duke mos harruar edhe ekspozimin e belit Luana dukej shumë provokuese.

“L” kishte shkruar ajo në këto imazhe teksa dukej e mahnitshme.

Ndryshe, Luana ka pak javë që ka filluar me sezonin e dytë të emisonit “Shiko Kush Luan”, ku ka ardhur me shumë risi për adhuruesit./Indeksonline/