23:41 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Luana Vjollca duket e mahnitshme, sërish flokëkuqe

Luana Vjollca është një nga femrat shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale.

Falë bukurisë, stilit dhe linjave trupore ajo ka bërë që të jetë mjaftë e pëlqyernga audienca.

Bukuroshen shqiptare, po e shohim çdo të shtunë në ekranin televiziv përmes emisionit ‘Shiko Kush Luan’, ndërsa po sjellë jo vetëm argëtim e spektakël por edhe trend nës til.

Ndryshimet e saj të guximshme, po bëjnë që ajo të jetë veçse më unike.

Së fundmi na erdhi flokëkuqe, ndërsa nga kjo pamje sjellë edhe një fotografi tëre./Indeksonline/