12:14 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Luana Vjollca duket seksi në imazhet e fundit, fotografinë e publikon Baby G

Këngëtarja e njohur shqiptare, Baby G ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”.

Luana Vjollca

Këtë herë ajo do të jetë pjesëmarrëse në emisionin “Shiko Kush Luan” me nikoqire Luana Vjollcën, transmeton Indeksonline.

Baby G 

Në këto imazhe, Luana dukej shumë në formë dhe seksi veshur komplet në të bardha.

Ndryshe, të dyja ato kishin ekspozuar linjat./Indeksonline/

Luana Vjollca dhe Baby G