11:07 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Vazhdon lufta virtuale mes dy ish-mikeve, tani rivale

Dikur mike dhe pjesë të një produksioni, tani rivale.

Bëhet fjalë për dy këngëtaret Baby G dhe Rina Balaj.

Të dyja kanë nisur një luftë virtuale, që duket se s’katë ndalur, shkruan Indeksonline.

Gjithçka nisi me Rinën e cila në emisionin ‘ShikoKush Luan’ e cilësoj këngëtaren nga Kukësi si këngëtare të dobët. Ndërsa kjo e fundit më pas reagojë përmes rrjetit të saj social Instagram, ku ia rikujtojë se deri pak muajsh Rina i shkruante se e ndjente mungesën e saj. Por, kulmi ishte kur Baby G ia kërkoj xhinset që t’ia kthejë.

Ndërsa Rina, me një fjali të shkurtër iu kundërpërgjigj ish-mikes së saj. Reperja nga Istogu postoi një fotografi ku shkruante:Urrejtja është e lirë, s’është materiali im. /Indeksonline/