18:09 / E Martë, 26 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Luana Vjollca e dashuruar në këtë … (Foto)

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca ka thënë se është e dashuruar në këngën e mikut të saj, Ylli Limani.

Këngën “Dritat”, Luana duket se po e pëlqen shumë, shkruan Indeksonline.

“Ylli Limani e dashuruar me këtë këngë”, ka shkruar shkurt ajo mbi fotografi./Indeksonline/