13:24 / E Shtunë, 13 Janar 2018 / indeksADMonline

Luana Vjollca e mrekullueshme në fustanin krem (Foto)

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca do të prezantohet sonte në emisionin e saj “Shiko Kush Luan”.

Në fotografinë e fundit të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” e shohim shumë të kuruar dhe të bukur veshur me fustanin ngjyrë krem.

Image result for luana vjollca

Ndryshe, Luana këtë postim e kishte bashkangjitur me shkrim “Sonte” në mënyrë që tu kujtojë fansave të shikojnë emisionin e saj./Indeksonline/

Sonte.

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on