21:50 / E Shtunë, 23 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Luana Vjollca më e mira mes shoqesh! Ja si shkëlqen sonte (Foto)

Luana Vjollca është një nga prezantueset më të komentuara shqiptare.

Ajo si gjithmonë shquhet jo vetëm për linjat e saj atraktive, por edhe për paraqitjet skenike, shkruan Indeksonline.

Sonte ajo erdhi përmes emisionit të saj “Shiko kush luan”, ndërsa mysafire pati edhe motrat Sara e Lori Hoxha dhe dy koleget e saj Albana Osmanin e Xhemi Shehun.

Por ajo që ra në sy është vet Luana e cila veshur me një fustan ngjyrë hiri të kreatores Blerina Kllokoqi Rugova, nuk ka kush që ia kalon./Indeksonline/