13:11 / E Diele, 15 Korrik 2018 / indeksADMonline

Luana Vjollca me këngën e re merr mbi 7 milion klikime (Foto)

Luana Vjollca po vazhdon ta shijojë suksesin që i dha bashkëpunimi me Bujar Qamilin.

‘Me dhe flake mallit tim’, që u lansua më 8 qershor po vazhdon të jetë një nga këngët më të dëgjuara të kësaj vere.


Këtë e tregon edhe numri i madh i klikimeve në kanalin Youtube. Luana sot ka bërë të ditur përmes llogarisë Facebook se ky projekt është klikuar deri më tani mbi 7 milion herë.


Ndryshe Luana përmes një instastory sot gjithashtu ka lënë të kuptojë se shpejtë do t’vjen edhe me një projekt të ri./Indeksonline/