22:41 / E Enjte, 02 Gusht 2018 / indeksADMonline

Gjiko dhe Skerdi me bashkëpunim, të dielën lansojnë këngën e re

Gjiko dhe Skerdi janë dy nga këngëtarët të cilët pëlqehen shumë për muzikën e tyre.

Tani, pritet të vije një super hit, pasi që të dy janë bërë bashkë për një këngë të re.

“Si Bugatti”, është kënga e tyre të cilës tashmë i është realizuar edhe videoklipi, shkruan Indeksonline.

Ndërsa, fansat e tyre do kenë mundësi që këtë këngë ta shijojnë nga dita e diel kur edhe do lansohet ajo, në orën 15:00.

Kështu kanë njoftuar vet Skerdi i cili ka publikuar pjesë të shkurtra nga videoklipi.

Ndryshe, dyshja nuk është hera e parë që po bashkëpunojnë, ata më parë kanë realizuar edhe dy këngë së bashku të cilat janë pritur mjaft mirë nga publiku. /Indeksonline/

“SI BUGATTi” 05.08.2018 /15:00h/ @gjikotheflyboy @redboxent

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on