21:16 / E Enjte, 27 Shtator 2018 / indeksADMonline

Tayna për një ditë, një milion klikime me këngën e re

Tayna momentalisht është një nga këngëtaret më të komentuara dhe më të suksesshme shqiptare.

Edhe pse debutoi këtë verë, ajo brenda pak muajsh arriti të radhitet në mesin e artisteve më të kërkuara.


Madje është nga të paktat femra repere, e që në start u pranua jashtëzakonisht mirë nga publiku.


Ajo së fundmi lansoi edhe projektin e katërt me radhë ‘Doruntina’, një këngë më ndryshe nga ana e saj, në formë balade e që ia dedikon dashurisë.
Edhe kjo këngë u mirëprit, madje për një ditë ajo mori një milion në kanalin ‘Youtube’./Indeksonline/