12:12 / E Martë, 11 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Luana Vjollca nuk i ndal as koncertet, ja si u duk atje

Luana Vjollca është njëra nga femrat që komentohet më shumë për pamjen e saj të jashtme.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur krejt në të zeza.

Shumë në formë dhe e bukur, dukej edhe vet Luana./Indeksonline/