08:08 / E Mërkurë, 02 Janar 2019

Lum si Demi Rose, fizikun e saj të gjitha mund ta kenë lakmi

Modelja e famshme çdo herë di të shfaqet e ëmbël dhe me shumë stil.

Demi Rose gëzon linja të mrekullueshme trupore, andaj edhe nuk ka arsye të mos i shfaqë ato, shkruan Indeksonline.

Më poshtë mund të shihni disa nga pozat e saj më atraktive! /Indeksonline/