20:57 / E Enjte, 12 Korrik 2018

Lyrical Son dhe Mc Kresha lansojnë projektin ‘Mafia shqip’ (Video)

Dy reperët e talentuar kosovar Lyrical Son dhe Mc Kresha sapo kanë lansuar projektin e tyre të përbashkët ‘Mafia Shqip’.

Si gjithnjë ata vijnë të veçantë në tekstet e tyre, mirëpo edhe videoklip.

Ata tashmë njihen për hite të shumta dhe bashkëpunime./Indeksonline/