23:16 / E Shtunë, 11 Korrik 2020

Manchester City e “shkel” Brightonin, fiton me rezultat të thellë

Skuadra e Manchester Cityt ka shënuar fitore të thellë kundër Brighton me rezultat 0:5.

Golat për mysafirët i shënuan: Sterling(21’, 53’, 81’), Jesus(44’) dhe Silva(56’), transmeto Indeksonline.

Skuadra e Manchester Cityt e ka të sigurt pozitën e dytë dhe ky rezultat nuk ka ndikuar asgjë në pozitën tabelare.

Edhe pse jo matematikisht, Brighton është shumë afër që ta siguroj mbijetesën./Indeksonline/

Mos i humb