20:29 / E Shtunë, 01 Shkurt 2020 / indeksADMonline

Manchester United ndan pikët me “Ujqërit”

Manchester United dhe Wolverhamapton matën forcat sot me fillim nga ora 18:30.

Ndeshja përfundoi pa gola teksa dy ekipet u ndanë në paqe, shkruan Indeksonline.

Bruno Fernandes debutoi në këtë ndeshje me “Djajtë e Kuq” por e përfundoi ndeshjen me një karton të verdhë.

Me këtë barazim, Manchester United mbetet në pozitën e gjashtë me 35 pikë aq sa ka edhe Wolves një pozitë më poshtë./Indeksonline/