18:09 / E Enjte, 01 Dhjetor 2022 / MSH

Mani publikon këngën në Polifoni, Lori ia bën atmosferë

‘E kujtoj atë takim’ quhet kënga e njohu shqipe, e cila së fundmi është lansuar dhe interpretuar në mënyrën e tij, nga këngëtari Mani Manardi.

Kjo këngë, është pjesë e xhirimeve të fundvitit, në Polifoni, e cila edhe sivjet mban edicionin e përvjetshëm.

Mënyra se si Mani këndoi, i pëlqeu edhe Lorit, e cila kërcente gjatë gjithë kohës gjatë interpretimit të këngëtarit.

Projekti i tij u orkestrua nga Naim Krasniqi.