18:18 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Marina Fara këtë herë nuk ekspozon fytyrën por këmbët.. (Foto)

Marina Fara është njëra nga fytyrat publike që nuk ngurron asnjëherë që të shfaqë linjat e saj trupore.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku këtë herë ekspozon këmbët e saj seksi por jo edhe fytyrën.

Ndryshe Marina është vajza e këngëtarët së njohur Eli Faras dhe sigurisht që edhe bukurinë e ka trashëguar nga ajo./Indeksonline/

Temat: