11:34 / E Shtunë, 20 Janar 2018 / indeksADMonline

Marina Fara me të pasmet jashtë! Nuk i vjen fare turp (Foto)

Marina Fara u bë shumë e njohur në publikun shqiptar sepse i pëlqen të publikoj në rrjetet sociale poza shumë seksi dhe provokuese.

Image result for marina fara

Njësoj ka vepruar edhe sot në një postim në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim në bikini dhe të pasmet e kthyera nga kamera.

Image result for marina fara

Marina dukej shumë në formë dhe për pak minuta ajo ka mbledhur shumë pëlqime dhe komente.

Ndryshe, Marina bukurinë e ka trashëguar nga e ëma e saj, këngëtarja Eli Fara./Indeksonline/