16:48 / E Enjte, 11 Janar 2018 / indeksADMonline

Rusi i dehur marketin e mbyllur e hapi me tanke, e habitshme se çfarë mori pasi hyri! (Video)

Një rus i etur për pije alkoolike pas i thanë se marketi është mbyllur sepse ishte mesnate ai shkoi në bazën e tij ushtarake, mori një tank dhe e theu marketin, transmeton Indeksonline.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin Murmansk të Rusisë, personi i cili pasi bëri gjithë këtë rrëmujë ai hyri brenda në market dhe mori vetëm një shishe vodka.

Pas raportimit të këtij rasti policia arriti ta arrestoj atë. Ndërsa ushtria ruse ka refuzuar të komentojë se si një civil ishte në gjendje të hyjë në një strukturë ushtarake dhe të marrë një tanke të armatosur dhe të dal prej saj.  /Indeksonline/

Temat: