16:54 / E Shtunë, 04 Korrik 2020

Martial i pabesueshëm, shënon golin e ditës

Francezi, Anthony Martial ka arritur të shënoj një super gol kundër Bournemouth për ta thelluar epërsinë e ‘Djajëve të Kuq”.

Martial në minutën e fundit të pjesës së parë, bëri një hapje të bukur dhe plasoj një goditje jashtë zonës, duke e dërguar topin aty ku preken dy shtyllat.

Përkundër se në minutën e 16-të ishin duke humbur, Man Utd arriti që të shënoj 3 gola të shpejtë në pjesën e parë./Indeksonline/

Mos i humb