21:50 / E Mërkurë, 14 Gusht 2019

Mbaron pjesa e parë, Chelsea në avantazh ndaj Liverpoolit

Po zhvillohet ndeshja në mes Liverpoolit dhe Chelsea në kuadër të finalës së superkupës së Europës, shkruan Indeksonline.

Chelsea ka kaluar në avantazh në minutën e 36 me golin e sulmuesit francez Olivier Giroud.

Fundi i këtij takimi do të përcaktoj fituesin e kësaj kupe europiane. /Indeksonline/