09:54 / E Mërkurë, 29 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Mblidhen deputetët në Kuvend (Foto)

Pas pak minutash pritet të fillojë seanca plenare e Kuvendit të Kosovës.

Deputetët kanë filluar të mblidhen në hollin e Kuvendit.


Kjo seancë është vazhdim i seancës së javës së kaluar, e cila u ndërpre pas arrestimit të tre deputetëve të Vetëvendosjes, Albin Kurti, Donika Kadaj Bujupi dhe Albulena Haxhiu./Indeksonline/