22:18 / E Premte, 22 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Mblidhet grupi parlamentar i “Vetëvendosjes” [Foto]

Ka filluar që të mblidhet grupi parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje.

Sipas disa fotografive që ka arritur ti realizojë  ‘Indeksonline’ shohim disa deputetë të kësaj partie.

Të njëjtit në fjalë janë,  lideri i partisë, Visar Ymeri, deputetët, Aida Dërguti, Dardan Molliqaj  Fisnik Ismaili dhe Albulena Haxhiu- Krasniqi.

Ndryshe, kujtojmë se seanca për shfuqizimin e Ligjit për Specialen nuk do të mbahet pasi ka mungesë të kourumit në kryesi. /Indeksonline/