12:14 / E Martë, 17 Prill 2018

Mbulohet a�?Hyrremia�?, ja sa shumA� po i shkon hixhabi (Foto)

Quhet Meryem Uzeri dhe A�shtA� njA�ra nga aktoret mA� tA� njohura nA� Turqi.

Fama e madhe i erdhi asaj sidomos me rolin e Hyrremit nA� serialin a�?Sulltani MadhA�shora�?, transmeton Indeksonline.

Meryrem ka publikuar njA� imazh nA� llogarinA� e saj nA� a�?Instagrama�? ku shihet e mbuluar me hixhab nA� Abu Dhabi.

Related image

Aktorja po duket shumA� nA� formA� kurse edhe mbulesa po i shkon shumA� asaj, edhe pse njA� e tillA� A�shtA� pA�rdorur si kushtA� pA�r tA� hyrA� brenda xhamisA�./Indeksonline/