14:18 / E Martë, 11 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Hyrrem nga Egjipti shfaqet mbi deve

Është e njohur për rolin e Hyrremit në serialin turk “Sulltani Madhështor”

Por Meyrem Uzerli po vazhdon që të mahnitë me pamje teksa në imazhet e fundit shfaqet nga Egjipti.

Ajo shihet mbi deve dhe duket se këtëeksperiencë po e shijon./Indeksonline/

Temat: