14:40 / E Shtunë, 15 Shtator 2018 / indeksADMonline

Ndryshon pamje, ja si shfaqet “Hyrremi”

Meryem Uzerli apo aktorja e njohur me rolin e Hyrremit është shfaqur sërish.

Këtë herë ajo vjen me një imazh të ri, ku duket shumë e bukur dhe në formë. Me flokët e lidhura shumë thjeshtë dhe me grimin natyral, Meryem bënë shumë përshtypje.

Ajo te shqiptarët është bërë e njohur nga seriali “Sulltani madhështor” dhe është ndjekur edhe në serialet tjerë pas tij.

Ndryshe, ajo është aktore gjermano-turke e cila shumë herët u lidh me aktrimin, fillimisht në projekte në Gjermani pastaj famën e madhe e fitoi në Turqi./Indeksonline/

Temat: