20:32 / E Premte, 03 Korrik 2020 / indeksADMonline

Mbytet kosovari tek Shkëmbi i Kavajës

Një 73-vjeçar është mbytur sot tek Shkëmbi i Kavajës. Burimet zyrtare bëjnë me dije se bëhet fjalë për shtetasin kosovar me iniciale J.B, i cili dyshohet se është mbytur duke u larë në det.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 03.07.2020, rreth orës 19:12, në zonën e Shkëmbit të Kavajës, shtetasi kosovar J.B., 73 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.