09:40 / E Mërkurë, 24 Janar 2018 / indeksADMonline

Me fustanet e ngushta të lëkurës ju “çmendin” këto VIP (Foto)

Të bukura dhe shumë seksi janë këto këngëtaret dhe personazhet tjera VIP, që shumë shpesh e gjejnë vetën edhe me veshje të njëjta apo të ngjashme me “konkurrentet” e tyre.

Image result for latex dreses vip

E shumë në modë kanë qenë edhe fustanet e ngushta të lëkurës kohën e fundit. Shumë VIP i kanë veshur këto fustane dhe janë dukur shumë të ngjashme me njëra tjetrën.

Shikoni disa prej tyre..

Image result for latex dreses vipImage result for latex dreses vipImage result for latex dreses vipImage result for latex dreses vip

Image result for latex dreses vip