22:25 / E Enjte, 18 Tetor 2018 / indeksADMonline

Klea Huta, prezantuesja që josh me linjat trupore

Klea Huta është një nga vajzat që përherë e gjejmë në komente në rrjete sociale.

E veçantë në dukje, por edhe mjaftë me stil ajo vjen përherë përmes imazheve të postuara në llogarinë Instagram, shkruan Indeksonline.


Klea së fundmi duket e thjeshtë, por edhe mjaftë atraktive në të zeza dhe një palë këpucë pink.

Ndryshe prezantuesja është duke e shijuar romancën me të dashurin e saj, kompozitorin shqiptar, Elgit Doda./Indeksonline/