19:54 / E Diele, 07 Janar 2018 / indeksADMonline

Me këtë pamje joshëse, Marina Vjollca mbyll finalen e “C’est La Vie” (Foto)

Marina Vjollca është një nga prezantueset më të famshme dhe më të dashura të të gjithë shqiptarëve.

E bukur, me stil, por dhe atraktive këto janë tiparet që e karakterizojnë bukuroshen nga Shqipëria, e cila vitin qe kaloi u bë nuse Kosove duke e kurorëzuar dashurinë e saj shumëvjeçare me reperin kosovar Getoar Selimi, shkruan Indeksonline.

Marina përmes një fotografie të publikuar në rrjetin e saj social Instagram ka treguar se si do të duket sonte në emisionin e saj “C’est la vie”. E si gjithmonë ajo lë pa tekst me paraqitjet e saj skenike.

Ndërsa sonte do të mbahet edhe finalja e këtij emisioni/Indeksonline/