19:20 / E Diele, 14 Janar 2018 / indeksADMonline

Kështu do e përmbyll Marina Vjollca sonte emisionin “C’est La Vie”

Sonte përfundon emisioni i Luana Vjollcës “C’est La Vie”, derisa javën e kaluar u bë edhe ndarja e çmimeve për fituesit e kësaj gare, që për disa javë solli argëtim e spektakël në shtëpitë tona, shkruan Indeksonline.

Por, sonte në përfundimin e këtij emisioni s’do të ketë spektakël, por krejt diçka tjetër. Është prezantuesja shqiptare Aulona Mustafa ajo që ka shpalosur detaje nga nata e sontme. Në një postim në rrjetin e saj social Instagram ka treguar, ndërsa ka ndarë eksperiencën e saj për kohën sa ishte pjesë e këtij emisioni.

Ky është postimi i plotë i prezantueses Mustafa:

Sot do te jete puntata e fundit, e fundit fare ama e “C’est la vie”…sot nuk do kendohet, do flitet, do qeshet, do kujtohet, do rrefehen sekrete dhe normale qe do kete dhe pak debat, ama shume pak, sepse ndryshe nga sa ndodh zakonisht ne spektakle te tilla ku ka dhe gare mes konkurenteve, ne “C’est la vie” pati vec shume dashuri e miqesi! Do ta kujtoj gjithmone si nje eksperience shume te bukur, qe me dhuroi vetem emocione pozitive dhe me beri te bej te pamunduren: