14:18 / E Enjte, 25 Janar 2018 / indeksADMonline

Me lot në sy, shokët e fëmijëve të djegur vizitojnë shtëpinë

Pas lajmit të hidhur ku humbën jetën nëna së bashku me katër fëmijët si pasojë e zjarrit që kaploi shtëpinë e tyre në orët e para të mëgjesit, në afërsi të vendit janë mbledhur shokët dhe shoqet e katër fëmijëve të ndjerë.

Ata po shikojnë të trishtuar rrënojat e shtëpisë së djegur, ku vdiqën katër fëmijët kësaj familjeje. /albeu.com/

Temat: