10:55 / E Martë, 19 Tetor 2021 / B O

Me ngjyra vjeshte, gazetarja e njohur shfaqet me plot stil

Gonxhe Gërxhaliu është një nga gazetaret më të dashura për publikun. Gazetarja e Klan Kosovës shquhet edhe për stilin e veçantë që ka.

Me ngjyra të vjeshtës, Gonxhja është shfaqur plot stil dhe tërheqëse në një ambient të jashtëm.

Aurora Bivolaku është përkujdesur për kostumin e saj, ndërsa “SheshoesKs” për të mbathurat me stil.