08:22 / E Premte, 30 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Me një trajnere si kjo, do keni trup mahnitës

Kush thotë që femrat kanë xhelozi ndaj njëra-tjetrës? Ky është një mendim i gabuar, e që e dëshmon më së miri kjo video.

Këtu shihet një trajnere femër, e cila bën gjithçka që një femër tjetër të ketë trup seksi dhe të formësuar, transmeton Indeksonline.

Ajo e mëson atë të bëj ushtrime nga më të ndryshmet, madje edhe të vështira, në mënyrë që të arrij rezultatin e synuar.

Shikoni këtë video dhe binduni se femrat dinë të duhen mes vete pa pasur xhelozi. /Indeksonline/

;