10:59 / E Shtunë, 17 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Zhduket një femër në Vushtrri

Një femër është raportuar e zhdukur në qytetin e Vushtrrisë.

Sipas babait, vajza ka dal nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Ndryshe, rasti po hetohet nga policia./Indeksonline/