23:13 / E Enjte, 28 Qershor 2018 / indeksADMonline

Me super veturë dhe elegant, Gjiko pret Elitën të darkojnë me familje (Foto)

Elita Rudi sot ka ditëlindjen.

Prezantuesja në përvjetorin e 25-të, jo vetëm që është befasuar nga i dashuri i saj, reperi Gjiko.

Por festa po vazhdon edhe tani në orët e vona. Dy familjet po darkojnë, ndërsa Gjiko e ka shoqëruar atë me një makinë super luksoze dhe i veshur në kat.
A do të ndodhë sonte ndonjë fejesë? Ku i dihet.. /Indeksonline/