13:13 / E Shtunë, 04 Korrik 2020 / indeksADMonline

Mediat nga Tirana: Pushuesit kosovarë mbushin plazhet në Sarandë dhe Velipojë

Pushuesit kosovarë kanë mbushur këtë fundjavë Velipojën.

Ato shprehen të kënaqur me kushtet qe gjejnë atje, ndërkohë që nga ana tjetër ftojnë të gjithë shqiptarët e Kosovës të kalojnë pushimet në Velipojë dhe të mos kenë frikë nga covid-19.

Kështë raportojn mediat nga Tirana.