17:15 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Mediat maqedonase raportojnë për vdekjen e babait të Adelinës, reagon këngëtarja (Foto)

Jo rrallë herë Adelina Tahiri bie pre e thashethemeve.

Janë mediat maqedonase ato që gjatë ditës kanë raportuar se kinse babai i këngëtates ka vdekur, shkruan Indeksonline.

E gjithë kjo situtatë ka irrituar tej mase këngëtaren në fjalë, me ç’rast ka reaguar edhe në Instagram.

Shkrimi i saj i plotë në Facebook:

Tmer!!!! Babi im eshte gjalle shendosh dhe mire!!!! Informohuni me mire, nuk eshte ne pytje nje thashethem po eshte ne pytje vdekje per baban tim. Turp dhe tmer per mosinformacijonin tuaj dhe painformimin tuaj.