15:06 / E Enjte, 23 Maj 2024 / L K

Melinda nis të “numëroi” miliona

Melinda Ademi ka arritur milionëshin e parë të klikimeve në këngën e fundit “Kiss me”.

Lidhur me këtë ajo ka ndarë disa fotografi nga xhirimet e videoklipit duke falënderuar fansat e saj për mbështetjen.

Melinda së fundmi në një intervistë ka treguar se është në një lidhje dashurie, dhe se është shumë e dashuruar.