20:20 / E Mërkurë, 30 Tetor 2019 / indeksADMonline

‘MEM’ nga Ledri Vula arrin 10 milionëshin

Njihet si një nga reperët më të suksesshëm dhe më të pëlqyer shqiptar.

Ledri Vula vazhdimisht sjell muzikë të bukur për publikun, madje këtë sezon verorë ai ka qenë ‘i zjarrtë’ duke sjellë shumë hite, shkruan Indeksonline.

Një nga ta është edhe kënga ‘MEM’ e cila tanimë ka arritur shifrën e 10 milionë shikimeve në Youtube.

Kujtojmë që ‘Rio’, ‘Kiss Kiss’ apo ‘Mke harru’ ishin hitet e tjera që na ka sjellë Ledri Vula gjatë kësaj vere. /Indeksonline/