20:21 / E Enjte, 25 Tetor 2018

Mesfushori shqiptar barazon shifrat në ndeshjen, Zurich – Leverkusen

FC Zurich e ka barazuar në 2-2 rezultatin ndaj Bayer Leverkusen.

Ndeshja që po zhvillohet në Zvicër, ”Letzigrund Stadion” është e vlefshme për grupin A.

Dhe tani, Zurich e ka barazuar rezultatin në 2-2 pasi ishte në disavantazh, transmeton IndeksOnline.

 

Golin për zviceranët e shënoi Toni Domgjoni, mesfushori me nënshtetësi kroate, e me prejardhje shqiptare.

Toni e shënoi golin e barazimit në minutën e 59-të./IndeksOnline/