23:58 / E Shtunë, 23 Qershor 2018 / indeksADMonline

Mësohet arsyeja e ndarjes së Morenës me milarderin iranian: Ishte gej (Foto)

Ndarja e Morena Tarakut nga miliarderi iranian ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave gjatë ditës së sotme e
sidomos postimet që dyshja po bëjnë me kunja ndaj njëritjetrit.

Lajmi i ndarjes fillimisht u mësua nga Sasha Sobhani i cili në një postim shkruante “Ik zhduku” e në një tjetër shkruante se është beqar dhe i lumtur.

Por nuk ka vonuar shumë dhe pas këtyre postimeve edhe Morena është hedhur në sulm, ajo ka publikoi një video ku filmon dy meshkuj duke u puthur dhe shkruan: “Kur mëson se i dashuri jot është gej”.