10:02 / E Martë, 11 Janar 2022 / B O

Mësohet data e lansimit të Samsung Galaxy S22

Mediat në Korenë e Jugut kanë njoftuar se Samsungu ka caktuar datën e lanimit të modelit të ri, Galaxy S22.

Ngjarja e madhe do të mbahet me 8 shkurt në një event që do transmetohet vetëm online.

Galaxy S22 vije edhe në variantin S22+ dhe S22 Ultra.

Shitjet e këtyre modeleve do të nisin në fund të muajit shkurt.

Poashtu, në këtë eveniment do të prezantohet edhe tableti Galaxy Tab S8./Indeksonline/