13:05 / E Martë, 07 Nëntor 2017

Mësohet shorti për rrethin e tretë të Kupës së Kosovës

Federata e Futbollit të Kosovës ka hedhur shortin për ndeshjet e rrethit të tretë të Kupës, shkruan IndeksOnline.

Në shortin e hedhur sot janë mësuar këto ndeshje:

Kosova P – Kika

Vllaznia Pozheran – Llapi

Ramiz Sadiku – Vushtrria

Arbëria – Ratkoci

Liria – Kek-u

Rahoveci – Galaksika

Istogu – Vitia

Drita – Feronikeli

Ballkani – Trepça

Besa – Trepça 89

Ulpiana – Drenica

Flamutrai – Prishtina

Gjilani – Rinia

Vëllaznimi – Behari  

Rrethi i tretë pritet të zhvillohet më datat 5 dhe 6 dhjetor./IndeksOnline/

Mos i humb